TERMÉKFEJLESZTŐ-TERVEZŐ

A GET Kft. közel 20 éves múltú fonyódi székhelyű, a magyar világítástechnikai piac, teljes körű szolgáltatást nyújtó gyártó vállalata. A közelmúltban épült és a közeljövőben üzembehelyezésre kerülő, a legkorszerűbb technológiákkal rendelkező fonyódi gyártó központjába keresi a saját világítástechnikai termékeik termékfejlesztő-tervező munkatársát.

Feladatok:

  • szakmai egyeztetéseket végez a feladatok, elképzelések, elvárások terén az értékesítő csapatunkkal és megrendelőinkkel, valamint a belső gyártási szervezeti egységekkel;
  • előzetes műszaki kutatásokat végez, vázolja a lehetséges megoldásokat;
  • adatokat, információkat gyűjt a kialakítandó termékről;
  • alapkoncepció kidolgozása (ötlettervek, vázlattervek, rajzok, 3D modell formájában);
  • igény szerinti prototípus elkészítésében részvétel;
  • dokumentációt készít a formatervről a gyártási egységnek;
  • összeállítja a műszaki dokumentációt;
  • vizsgálja, rögzíti a gyártási paramétereket, folyamatokat;
  • koordinálja a prototípus alapján mind az egyedi, mind a sorozatgyártást;
  • részt vesz a termék tesztelésében;
  • későbbi alkalmazás szakmai előkészítése;
  • tulajdonosi körnek folyamatos riportálás;
  • erőforrások tervezése, szervezése és hatékony felhasználása;

Elvárások:

  • magas szintű műszaki beállítottság;
  • inventor ismerete;
  • kreativitás, innováció, környezettudatosság;
  • újító szemlélet, agilis, rugalmas személyiség;
  • jó kommunikációs készségek, asszertivitás;
  • magas szintű alkotóvágy – felelősség, motiváció, fejlesztés;
  • elkötelezettség a magas minőség felé;
  • rendszerszemlélet.

Előnyök:

  • innovatív szemlélet, folyamatos fejlesztések és dinamikus növekedés, ugyanakkor családias vállalati légkör;
  • kreatív, dinamikus csapat egy folyamatosan bővülő és fejlődő vállalatnál;
  • kimagaslóan modern munkakörnyezet;
  • fiatal, magas műszaki szintű és rendkívül szerteágazó géppark;
  • izgalmas, egyedi termékek fejlesztése, gyártása.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (bértárgyalásra kerül sor);
  • lakhatási- és egyedi juttatási csomagok;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • felelősség, kihívást jelentő feladatok;

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend:

határozatlan idejű munkaszerződés, rugalmas időbeosztás és munkarend

Munkavégzés helye: Fonyód, Somogy vármegye

FIGYELEM bővül a csapat! Villanyozz fel a tudásoddal!

Akár hívhatsz is minket!

Munkanapokon reggel 8-tól délután 4-ig hívhatsz és válaszolunk a kérdéseidre.

+36 20 385 1782

Tisztelt pályázó kérlek olvasd el figyelmesen Adatkezelési tájékoztatónkat!