Gyártásvezető

A GET Kft. közel 20 éves múltú fonyódi székhelyű, a magyar világítástechnikai piac, teljes körű szolgáltatást nyújtó gyártó vállalata. A közelmúltban épült és a közeljövőben üzembehelyezésre kerülő, a legkorszerűbb technológiákkal rendelkező fonyódi gyártó központjába keresi saját világítástechnikai márkáinak gyártását és fejlesztését menedzselő, részfolyamatait irányító műszaki, szakmai vezetőjét. Feladatok:

  • széles spektrumú, egymásra épülő termelési folyamatok műszaki összehangolása, hatékony- és a törvényi előírásoknak megfelelő működtetése az innováció és környezettudatosság jegyében;
  • komplett gyártási- és előkészítési folyamatok műszaki-szakmai szervezése, átszervezése, kiegészítése, folyamatos felülvizsgálata és új kollégák bevonása;
  • aktív részvétel a termékfejlesztésekben;
  • kis szériás gyártás műszaki irányítása egy nagyon magas minőséget elváró piacon;
  • erőforrások tervezése, szervezése és hatékony felhasználása;
  • termelésirányítási-, minőségirányítási rendszerek alapján történő működtetés, megfelelés, irányítás és kontroll;
  • tulajdonosi kör részére folyamatos riportálás;
  • munkavállalók elkötelezettségének ösztönzése és fejlesztése.

Elvárások:

  • villamos műszaki beállítottság / villamos mérnöki végzettség előny jelent;
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • szakmai vezetőként szerzett tapasztalat;
  • újító szemlélet, agilis, rugalmas személyiség;
  • jó kommunikációs készségek, asszertivítás;
  • erős vezetői készségek – felelősség, motiváció, fejlesztés;
  • elkötelezettség a magas minőség felé;
  • rendszerszemlélet.

Előnyök:

  • innovatív szemlélet, folyamatos fejlesztések és dinamikus növekedés, ugyanakkor családias vállalati légkör;
  • kreatív, dinamikus csapat egy folyamatosan bővülő és fejlődő vállalatnál;
  • kimagaslóan modern munkakörnyezet;
  • fiatal, magas műszaki szintű és rendkívül szerteágazó géppark;
  • innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért;
  • izgalmas, egyedi termékek gyártása.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (bértárgyalásra kerül sor);
  • lakhatási- és egyedi juttatási csomagok;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • felelősség, kihívást jelentő feladatok;
  • válsághelyzet esetén is stabil hazai tulajdonú vállalat.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend: határozatlan idejű munkaszerződés, rugalmas időbeosztás és munkarend

Munkavégzés helye: Fonyód, Somogy vármegye

Akár hívhatsz is minket!

Munkanapokon reggel 8-tól délután 4-ig hívhatsz és válaszolunk a kérdéseidre.

+36 20 385 1782

Tisztelt pályázó kérlek olvasd el figyelmesen Adatkezelési tájékoztatónkat!